PLAN ZAJĘĆ

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 r.
MDK dział I ul. Nauczycielska 2
PracowniaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Joanna Pawiłowicz
--
Koło Dziennikarskie
16:00-19:10
---
Joanna Walerowicz
-
Małe formy dekoracyjne I (DZIECI 5-7 LAT)
16:00-17:30
Formy użytkowe I
17:40-19:10
-
Małe formy dekoracyjne II (DZIECI 8-10 LAT)
16:00-17:30
Formy użytkowe II
17:40-19:10
--
Zbigniew Brożbar
ROBOTYKA I (szkoła podstawowa)
16:00-19:10
ROBOTYKA II (gimnazjum+)
16:00-19:10
-
ROBOTYKA III (gimnazjum+)
16:00-19:10
--
Arkadiusz Walerowicz
MODELARSTWO REDUKCYJNE III
16:00-19:10
MODELARSTWO REDUKCYJNE I
16:00-19:10
-
MODELARSTWO REDUKCYJNE II MŁODZIK
16:00-19:10
-
MODELARSTWO REDUKCYJNE REPREZENTACJA MDK
10:00-13:10
Ewa Tyszkiewicz
KEYBOARD III
16:00-17:30
Grupa Wokalna
17:40-19:55
KEYBOARD I
16:00-19:10
KEYBOARD II
15:00-18:10
Zespół wokalny LUŹNY SKŁAD
16:00-17:30
Grupa Wokalna
17:40-18:25
KEYBOARD III
15:30-17:00
-
Dariusz Jaros
Dziecięca grupa wokalna
17:00-20:00
( MDK Bartek )

Studio Piosenki Zespół wokalny ''Małe La Chanson''
16:00-19:10
Studio Piosenki Zespół wokalny ''Starsze La Chanson''
15:00-18:10
Kuźnia Rozdźwięków Zespół Instrumentalny ''EMDEK BAND''
17:10-19:10
Grupa muzyczno - teatralna
15:30-17:00
-
Mirosław Jabłoński
Koło gitar klasycznych (gr. zaawansowana)
16:30-18:00
Koło gitar klasycznych (gr. początkowa)
18:10-19:40
Koło gitar klasycznych (gr. początkowa)
16:30-18:00
Koło gitar klasycznych (gr. zaawansowana)
18:10-19:40
-
Studio Piosenki I
18:30-20:00
Studio Piosenki Juniors
15:50-17:20
Studio Piosenki II
17:30-19:30
Studio Piosenki I
09:50-11:20
Studio Piosenki II
11:30-13:00
Wanda Szwegler
--
TECHNIKI RÓŻNE I
16:00-17:30
GRAFIKA I TECHNIKI RÓŻNE III
17:40-19:10
--
TECHNIKI RÓŻNE II
09:00-10:30
MALOWANIE NA JEDWABIU, TECHNIKI RÓŻNE
10:40-12:55
Joanna Waksmundzka
TECHNIKI RÓŻNE
16:00-18:25
MAŁE FORMY PLASTYCZNE I
16:00-17:30
MAŁE FORMY PLASTYCZNE II
17:40-19:10
MAŁE FORMY DEKORACYJNE
15:00-17:25
GRAFIKA
16:00-19:10
MALARSTWO
16:00-19:10
-
Marcin Korzekwa
Klub Szachowy GAMBIT MDK IV
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK I
17:45-19:15
Klub Szachowy GAMBIT MDK III
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK II
17:40-19:10
Klub Szachowy GAMBIT MDK IV
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK I
17:40-19:10
Klub Szachowy GAMBIT MDK III
16:00-17:30
Klub Szachowy GAMBIT MDK II
17:40-19:10
-
Klub szachowy GAMBIT MDK (szachy turniejowe - wyjazdy)
10:00-11:30
Anna Trzeciak
RYTMIKA
15:15-16:00
Z. KORALIKI MŁ.
16:05-17:35
MAŻORETKI
17:40-18:25
SEKOND
18:30-20:00
--
RYTMIKA
15:30-16:15
Z. KORALIKI MŁ.
16:25-17:10
Z. KORALIKI ST.
17:15-18:00
SEKOND
18:05-19:55
-
MAŻORETKI
09:00-11:25
Z. KORALIKI ST.
11:25-12:55
Zbigniew Brożbar
--
GRUPA TAŃCA TOWARZYSKIEGO GR. II (gimnazjum i średnia)
16:00-18:20
( MDK )

-
GRUPA TAŃCA TOWARZYSKIEGO GR. II (gimnazjum i średnia)
15:10-15:55
GRUPA TAŃCA TOWARZYSKIEGO GR. I (szkoła podstawowa)
16:00-17:30
( SP315 )

-
Joanna Chojnowska
--
GRUPA ZE SPALONEGO TEATRU (szkoła podstawowa)
16:00-17:30
-
PAUZA (gimnazjum)
16:00-19:10
CEDEEN (liceum)
10:00-13:10
Zbigniew Curyl
---
Koło Turystyczne TO TU TO TAM
16:30-18:00
-
spacery, rajdy, wycieczki
10:00-12:00
MDK dział II ul. Marcinkowskiego 4-6
PracowniaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Krzysztof Jas
GRUPA I
16:15-17:45
--
GRUPA II
16:15-18:40
--
Arkadiusz Walerowicz
--
MODELARSTWO REDUKCYJNE I
(MDK BARTEK)
16:00-19:10
-
MODELARSTWO REDUKCYJNE II
(MDK BARTEK)
16:00-19:10
-
Agnieszka Banach
Zespół Piosenki i Ruchu ''TIMKI''
16:00-16:45
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży ''BARTEK''
16:00-17:30
Zespól Muzyki Dawnej ''TOTUS MUSICUS''
17:40-19:10
Koło keyboardowe KLAWIATURA II
15:00-15:45
Zespół Piosenki i Ruchu ''TIMKI''
16:00-16:45
Koło keyboardowe KLAWIATURA I
17:00-19:15
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży ''BARTEK''
16:00-17:30
Zespól Muzyki Dawnej ''TOTUS MUSICUS''
17:40-19:10
--
Elżbieta Tarnowska
Ceramika z elementami garncarstwa
15:45-18:55
Malarstwo
16:00-18:25
Techniki różne gr.I
16:00-18:25
Techniki różne gr.II
15:45-17:15
Techniki różne gr.III
17:30-19:00
Małe formy przestrzenne
16:00-19:10
-
Wojciech Kowalczuk
Grupa I
16:00-17:30
Grupa II
17:40-19:10
---
Grupa I
16:00-17:30
Grupa II
17:40-19:10
-
Renata Łukaszewicz Szczepanik
''MAŁE ISKIERKI'' RYTMIKA I BALET
15:30-16:15
TANIEC NOWOCZESNY ''ONE''
16:30-18:00
''DIAGONAL'' MODERN JAZZ
16:00-17:30
''ISKIERKI'' TANIEC NOWOCZESNY Gr. początkująca
17:40-19:10
''ISKIERKI'' TANIEC NOWOCZESNY Gr. początkująca
16:00-17:30
''ISKIERKI'' TANIEC NOWOCZESNY Gr. zaawansowana
17:40-19:10
''MAŁE ISKIERKI'' RYTMIKA I BALET
15:30-16:15
''DIAGONAL'' MODERN JAZZ
16:30-18:00
''ISKIERKI'' TANIEC NOWOCZESNY Gr. zaawansowana
16:00-17:30
TANIEC NOWOCZESNY ''ONE''
17:40-19:10
-
Wioletta Ziobrowska
-
PIERROT
16:00-18:25
TEATR TS
16:00-19:10
FIGIELEK
16:15-18:40
--

Copyright © 2009-2017 MDK Świdnica
created by Zbigniew Brożbar Grupa BRONET
polityka plików cookie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji o polityce cookies znajdziesz na tej stronie. Zamknij